Dedykowane kampanie reklamowe

Dedykowane kampanie reklamowe to jedna z najbardziej skutecznych oraz doprecyzowanych form reklamy.

Przed realizacją projektu, klient wskazuje nam budżet, jakim dysponuje, opis usług, jakie oferuje oraz grupę docelową, która ma stać się potencjalnym odbiorcą owej kampanii.

Na podstawie informacji wskazanych przez zleceniodawcę, nasi stratedzy sporządzają plan kampanii reklamowej kierowanej do konkretnej grupy odbiorców tak, aby przy ściśle określonym budżecie dobrać odpowiednie środki przekazu w sposób, który pozwoli na pozyskanie jak największej liczby klientów. Tworząc dedykowaną kampanię reklamową bazujemy na statystykach umożliwiających ocenę potrzeb potencjalnych odbiorców oraz dogłębną analizę czynników, na które są podatni.

Na życzenie klienta jesteśmy gotowi przeprowadzić również badanie rynkowe, które umożliwi uzyskanie informacji na temat dowolnej grupy odbiorców wskazanych przez zleceniodawcę. Oferujemy nie tylko badania odnoszące się do potrzeb klientów, ich zadowolenia z obecnych usług i skuteczności dotychczasowej kampanii prowadzonej przez firmę, ale również oddziaływanie ofert konkurencyjnych oraz ich wpływ na decyzje zakupowe konsumentów.

Tworząc dedykowaną kampanię reklamową jesteśmy zdolni przedstawić kilka lub kilkanaście wariantów, które pozwalają w różny sposób docierać do określonego targetu stosując tym samym różne środki przekazu oraz zmienną ciągłość trwania kampanii (kampanie ciągłe, pulsacyjne lub krótkotrwałe).

 

Kampanie dedykowane dzielimy na:

– Wzmagające wzrost świadomości marki

– Skutkujące wzrostem sprzedaży

– Tworzące zmianę percepcji marki, produktu, itp.

– Utrwalające relacje między sprzedawcą a konsumentem – budowanie lojalności wobec marki

– Kreujące nowe potrzeby klientów

– Kampanie agresywne, mające na celu zniwelowanie działań konkurencyjnych