11822192_884662511568778_99930482_oO nas

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w kolportażu materiałów reklamowych i plakatowaniu od 1993 roku. Zasięg naszej działalności obejmuje obszar całej Polski (aglomeracje jak i małe miejscowości). Spośród firm dystrybucyjnych wyróżnia nas elastyczność działania, brak podwykonawców, kompleksowość usług, potwierdzona raportami skuteczności i efektywności działania. Oferta cenowa dostosowana jest do indywidualnych oczekiwań klienta.

Nasze atuty:
– stała siatka dystrybutorów na terenie kraju
– atrakcyjne rabaty ilościowe
– odbiór ulotek od klienta własnym transportem
– dogodne warunki płatności
– elastyczność działania
– II stopniowy system kontroli dostarczeń
– pracujemy 7 dni w tygodniu

Opinie klientów

 • Firma AK Media wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem i doświadczeniem w swojej dziedzinie. Powierzone zlecenie zostało wykonane sprawnie i w terminie.

  Greta Pająk, Bielenda
 • Niniejszym potwierdzamy, że Agencja Reklamowa AK MEDIA DYSTRYBUCJA zrealizowała na nasze zlecenie kolportaż ulotek na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agencją Reklamową AK MEDIA DYSTRYBUCJA.

  Marzena Kowalska, LUXMED
 • AK Media najlepsze na świecie!

  Nie po raz pierwszy pracujemy z AK Media w Warszawie, nigdy nie było najmniejszej wpadki! Wszystkie usługi na najwyższym poziomie! A ceny wybitnie konkurencyjne. Polecam wszystkim!

   
   
  Grażyna Wolszczak, Fundacja Garnizon Sztuki
 • Firma AK MEDIA DYSTRYBUCJA wykonała zlecone jej zadanie w sposób należyty i staranny, zachowując wyznaczony termin zarówno realizacji druku, jak i dystrybucji materiałów reklamowych, wykazując się przy tym pełnym profesjonalizmem.

  Katarzyna Kaczmarek, Batory Centrum Handlowe